VÁNOČNÍ BALÍČEK - Hadí mastě (Hřejivá + Masážní)

Balíček hadí mastě (Hřejivá + Chladivá) obsahuje:

1x KROTOLAN - hadí krém s hřejivým účinkem (50 ml)

1x DURISSUS - hadí masážní mast (50 ml)

 

Tento balíček je určený na zmírnění bolestí pohybového aparátu (kloubů, svalů, páteře), způsobených revmatismem a artritidou.Více detailů

 

Obsah balení

1 x KROTOLAN - hadí krém s hřejivým účinkem 50 ml

KROTOLAN hadí krém s hřejivým účinkem, je velmi vhodný při obtížích pohybového aparátu, pro zmírnění bolestí kloubů, svalů, páteře, způsobených revmatizmem, artritidou, svalovým přetížením a poúrazových bolestech. Také působí proti celulitidě. Na pokožku působí svým hřejivým a prokrvovacím účinkem, utišuje bolesti doprovázející zánět, odstraňuje svalovou únavu a působí protizánětlivě.

1 x DURISSUS - hadí mast (masážní) 50 ml

DURISSUS je hadí mast se širokospektrálním účinkem, působí při bolestech svalů, zad, šlach a jejich poúrazových stavů (pohmožděninách, výronech). Urychluje hojení, zmírňuje projevy ekzémů, psoriázy, proleženin, modřin. Působí proti oparu, křečovým žilám, hemeroidům. Na pokožku má blahodární účinek. Obsahuje pouze PŘÍRODNÍ TOXIN.

Balení: 50ml


469,00 Kč vč. DPH

místo 486,00 Kč


4001_4002

Dostupnost: skladem

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

3 dalších výrobky ve stejné kategorii

Charakteristika:
KROTOLAN hadí krém s hřejivým účinkem, obsahuje pouze PŘÍRODNÍ TOXIN - extrakt z hadího jedu severoamerického hada Agkistrodon piscivorus (ploskolebec vodní) a capsaicin. Má výrazný hřejivý efekt.

Durissus hadí mast je širokospektrální přípravek. Využívá enzymatické a neurotoxické vlastnosti hadího jedu brazilského chřestýše (Crotalus durissus).

KROTOLAN je určen jako prostředek na:

 • zmírnění bolestí pohybového aparátu (kloubů, svalů, páteře), způsobených revmatismem a artritidou
 • zmírnění bolestí způsobených svalovým přetížením (u sportovců), nachlazením a při poúrazových bolestech
 • zmírňuje bolest po prodělaném pásovém oparu (herpes zoster)
 • svým místním znecitlivujícím účinkem tlumí svědění kůže různého původu (také svědivé formy psoriázy - lupénky)
 • stimuluje krevní oběh, čímž napomáhá urychlení metabolismu kůže
 • působí proti celulitidě

DURISSUS je určen jako prostředek při léčbě:

 • bolestí - při problémech a onemocněních pohybového aparátu (revmatismus měkkých částí, neuralgie, vykloubení, pohmožděniny)
 • urychluje hojení povrchových poranění kůže (řezné rány, odřeniny, poštípání hmyzem, podráždění pokožky, popáleniny I. stupně)
 • pomáhá zmírňovat projevy různých kožních onemocnění (psoriázy, ekzémů, strií, proleženin, modřin)
 • působí proti jednoduchému oparu (herpes simplex)
 • koagulační aktivními látkami obsaženými v hadím toxinu pomáhá pacientům s křečovými žilami, hemeroidy a těžko se hojícími ranami, zejména u diabetiků


Způsob použití:
Krotolan aplikujte se 3-4x denně natřením potřebného množství na kůži a lehce vmasírujte do pokožky, ne dříve než po 4 hodinách. Těsně před a po aplikaci se nesprchujte. Účinek při dlouhodobých problémech je zřejmý po 2 - 4 týdnech pravidelného používání.

Durissus aplikujte na postižené místo naneste 1-3 krát denně tenkou vrstvu masti a promasírujte.

Upozornění:
Nepoužívejte při alergii na živočišné toxiny a u dětí do 3 let. Přípravek se nesmí používat na otevřené rány, na sliznice a v okolí očí. Po aplikaci si umyjte ruce. Na začátku používání přípravku se může vyskytnout přechodné místní pálení a zčervenání kůže. V případě přecitlivělosti na některou z obsažených látek přerušte používání přípravku.

Skladování:
Při teplotě do 20° C. Expirace 24 měsíců.

Složení:
Krotolan - Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerol monosteara, Vaselinum album, Stearinum, Glycerin, Propylenglycolum, Urea, Cetyl Stear Alcohol, Potasium Carbonate, Methylparaben, Propylparaben, N-Vanillyinonanamide, Bitis gabonica venevum.

Durissus - Crotalus durissus venenum, Vaselinum album, Aquasorb, Cera lanea hydrosa, Oleum cacao, Glycerinum, Paraffinum liquidum, Acidum salicylicum.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Obsah balení

No template found for module gpwebpay