VÁNOČNÍ BALÍČEK - Hadí mastě (Hřejivá + Chladivá)

Balíček hadí mastě (Hřejivá + Chladivá) obsahuje:

1x KROTOLAN - hadí krém s hřejivým účinkem (50 ml)

1x VIPROLAN - hadí krém s chladivým účinkem (50 ml)

 

Tento balíček je určený na zmírnění bolestí pohybového aparátu (kloubů, svalů, páteře), způsobených revmatismem a artritidou.

Více detailů

 

Obsah balení

1 x VIPROLAN - hadí krém s chladivým účinkem 50 ml

VIPROLAN je hadí krém s chladivým účinkem, určený pro zmírnění bolestí kloubů, svalů, šlach a jejich poúrazových stavů. Má velice příjemnou vůni. Na pokožku působí svým chladivým a prokrvovacím účinkem, utišuje bolesti doprovázející zánět, odstraňuje svalovou únavu a působí protizánětlivě. Obsahuje pouze PŘÍRODNÍ TOXIN.

1 x KROTOLAN - hadí krém s hřejivým účinkem 50 ml

KROTOLAN hadí krém s hřejivým účinkem, je velmi vhodný při obtížích pohybového aparátu, pro zmírnění bolestí kloubů, svalů, páteře, způsobených revmatizmem, artritidou, svalovým přetížením a poúrazových bolestech. Také působí proti celulitidě. Na pokožku působí svým hřejivým a prokrvovacím účinkem, utišuje bolesti doprovázející zánět, odstraňuje svalovou únavu a působí protizánětlivě.


419,00 Kč vč. DPH

místo 425,00 Kč


4002_4003

Dostupnost: skladem

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

3 dalších výrobky ve stejné kategorii

Charakteristika:
KROTOLAN hadí krém s hřejivým účinkem, obsahuje pouze PŘÍRODNÍ TOXIN - extrakt z hadího jedu severoamerického hada Agkistrodon piscivorus (ploskolebec vodní) a capsaicin. Má výrazný hřejivý efekt.

VIPROLAN hadí krém obsahuje účinnou látku toxin severoamerického hada Ploskohlavce vodního (Agkistrodon piscivorus), dále mentol a rozmarýnový éterický olej s nemastným, lehce roztíratelným a rychle vstřebatelným krémovým základem.

KROTOLAN je určen jako prostředek na:

  • zmírnění bolestí pohybového aparátu (kloubů, svalů, páteře), způsobených revmatismem a artritidou
  • zmírnění bolestí způsobených svalovým přetížením (u sportovců), nachlazením a při poúrazových bolestech
  • zmírňuje bolest po prodělaném pásovém oparu (herpes zoster)
  • svým místním znecitlivujícím účinkem tlumí svědění kůže různého původu (také svědivé formy psoriázy - lupénky)
  • stimuluje krevní oběh, čímž napomáhá urychlení metabolismu kůže
  • působí proti celulitidě

VIPROLAN je určen jako pomocný prostředek při léčbě:

  • zánětlivých a degenerativních onemocnění pohybové soustavy (kloubů, svalů, šlach)
  • poúrazového poškození kloubů (otok, výron) a svalů (pohmožděniny)
  • revmatických bolestí (artritidy)
  • svým příjemným chladivým a prokrvovacím účinkem utišuje bolesti doprovázející zánět a odstraňuje svalovou únavu.


Způsob použití:
Krotolan aplikujte se 3-4x denně natřením potřebného množství na kůži a lehce vmasírujte do pokožky, ne dříve než po 4 hodinách. Těsně před a po aplikaci se nesprchujte. Účinek při dlouhodobých problémech je zřejmý po 2 - 4 týdnech pravidelného používání.

Viprolan naneste 1 - 3 krát denně na bolestivé místo a lehce vmasírujte do kůže. Po aplikaci se nemusí použít krycí obvaz.Přípravek nemá barvící účinek a neznečišťuje oděv.


Upozornění:
Nepoužívejte při alergii na živočišné toxiny a u dětí do 3 let. Přípravek se nesmí používat na otevřené rány, na sliznice a v okolí očí. Po aplikaci si umyjte ruce. Na začátku používání přípravku se může vyskytnout přechodné místní pálení a zčervenání kůže. V případě přecitlivělosti na některou z obsažených látek přerušte používání přípravku.

Skladování:
Při teplotě do 25° C. Expirace 24 měsíců.

Složení:
Krotolan - Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerol monosteara, Vaselinum album, Stearinum, Glycerin, Propylenglycolum, Urea, Cetyl Stear Alcohol, Potasium Carbonate, Methylparaben, Propylparaben, N-Vanillyinonanamide, Bitis gabonica venevum.


Viprolan - Aqua, Paraffinum liquidum, Glycerolmonostearat, Cera lanae, Stearin, Glycerin, Menthol, Cetyl stearil alcohol, Oleum rosmarini, Potassium carbonate, Methylparaben, Propylparaben, Agkistodon piscivorus venenum.Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Obsah balení

No template found for module gpwebpay