Kategorie

 

Kozí mýdlo NATURAL S ČERVENÝM JÍLEM - pytlík 110g

Mýdlo z kozího mléka - NATURAL S ČERVENÝM JÍLEM je ideální hlavně pro osoby, které mají suchou a citlivou pokožku nebo se trápí s ekzémem či psoriázou (lupenkou). Toto přírodní a ručně vyráběné mýdlo obsahuje velkou dávku raw kozího mléka ze slovenské kozí farmy. Je bez parfemace a barviv.

Více detailů

 


142,00 Kč vč. DPH

4127

Kozí mýdlo - NATURAL S ČERVENÝM JÍLEM je ideální hlavně pro osoby, které mají suchou a citlivou pokožku nebo se trápí s ekzémem či psoriázou (lupenkou). Toto přírodní a ručně vyráběné mýdlo obsahuje velkou dávku raw kozího mléka ze slovenské kozí farmy. Je bez parfemace a barviv.

Je velice vhodné pro hygienu celého těla i pro tu nejjemnější dětskou pokožku a také pro ty, kteří si chtějí své tělo hýčkat přírodními produkty. Kombinace olejů u tohoto mýdla je nastavena tak, aby i další složky působily blahodárně pro naši pleť.

Červený jíl v tomto mýdle obsažený, má mimořádné účinky pro unavenou, zánětlivou a podrážděnou pokožku. Doporučuje se na detoxikaci a zklidnění kůže.

 

Složení: kokosový olej, olivový olej, slunečnicový olej, syrové kozí mléko, karité máslo, voda, ricinový olej, červený jíl, vitamín E

Balení: mýdlo je baleno v ručně šitém bavlněném pytlíku s vlastním potiskem s dřevěným kroužkem vyrobeném na míru. Látka byla před šitím vyprána a vyžehlena na nejvyšší stupeň teploty aby byly odstraněny potenciální stopy po impregnaci materiálu výrobcem.

Hmotnost: 120g

Vůně: bez vůně

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay