Kolostrum

Kolostrum

Kolostrum obsahuje množství protilátek, které zvyšují obranyschopnost organismu, je bohatým zdrojem imunoglobulinů, vitamínů, aminokyselin a minerálů. Vhodné je také při problémech s trávicím traktem.

Obsah balení: 60 kapslí x 1200mg


Více detailů

 


399,00 Kč vč. DPH

3019

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

Kolostrum je tekutina mléčné žlázy, která sa objevuje 72 hodin po porodu savců. Tento sekret obsažený v prvním kojení po porodu je pro novorozence látkou, která mu pomáhá prežít první dny na tomto světě. Vlastnosti kolostra poznali různé národy po celá staletí. Ajurvédským lékařům z Indie byly už dlouho známé vlastnosti kolostra a používali ho už před víc jak 2000 lety. Koncem 18. století se západní medicína začala zaujímat o kolostrum pro jeho potenciální přínosy.

Účinky kolostra:

  • posílení imunitního systému (ochrana před virózami v jarních a podzimních měsících)
  • usnadnění a urychlení léčby virových chorob
  • léčba infekcí celého zažívacího traktu (od banálních dětských nevolností a průjmů až po záněty sliznice žaludku a střev)
  • vhodný doplněk antibiotické léčby - kolostrum snižuje případnou rezistenci vůči antibiotikům, odstraňuje nežádoucí vedlejší účinky antibiotik, zejména vyhubení pozitivní střevní bakteriální flóry
  • vhodné pro děti s alergickými reakcemi, atopickým ekzémem a dalšími kožními onemocněními, snižuje totiž přecitlivělost organismu na alergeny
  • některé studie dokonce hovoří o účinku proti vytváření zubního kazu

Mnoho v současnosti užívaných léků vyvolává zažívací potíže (např. různé protizánětlivé léky, antibiotika). Se současným podáváním kolostra se účinek těchto léků nesnižuje, ale zažívací problémy se nevyskytují. Kolostrum představuje vhodný doplněk léčby celé řady chorob, zejména alergií, často se opakujících infekčních chorob a dalších stavů, které mají přímou souvislost s oslabením imunitního systému.

V současnosti příčinou opakovaných dětských nemocí je pokles imunitní ochrany organismu. Prostředek Kolostrum je mimořádně vhodný pro děti nejen z hlediska preventivního - posílení dětského imunitního systému, ale také jako součást antibiotické léčby.

Obsah balení: 60 kapslí x 1200mg

Složení v 1 tabletě:200 mg  kolostrum, 25 mg  žlutý včelí vosk, 339 mg  sojový olej, 2,4 mg  vitamín E ( D-α-tokoferol), 10 mg  lecitin, 130 mg  želatina, 25 mg  glycerol, 21 mg  čistá voda

Dávkování: děti 1 až 2 kapsle, dospělí 3 až 4 kapsle denně

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay