Iontový nápoj SPORTiont Natural - grep

Iontový koncentrovaný nápoj bez umělých sladidel s příchutí grepu. Užíváním iontových nápojů zabráníme k dehydrataci lidského organismu a tím i případným zdravotním komplikacím. Isotonický, při vyšším naředění hypotonický iontový nápoj určený k doplnění důležitých minerálních látek, vitamínů, tekutin a energie.

Pro přípravu až 24 litrů hotového nápoje. 

Balení: 1 litr + 80ml zdarma

Více detailů

 

Snížená cena!
249,00 Kč vč. DPH

259,00 Kč vč. DPH

6002

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

30 dalších výrobky ve stejné kategorii

Iontový koncentrovaný nápoj bez umělých sladidel s příchutí grepu. Užíváním iontových nápojů zabráníme k dehydrataci lidského organismu a tím i případným zdravotním komplikacím.

Isotonický, při vyšším naředění hypotonický iontový nápoj určený k doplnění důležitých minerálních látek, vitamínů, tekutin a energie. Iontové nápoje z řady SPORTiont Natural jsou vyrobeny z přírodních surovin. Základem je glukózo-fruktózový sirup. SPORTiont nápoje neobsahují umělá sladidla, která sice zvyšují objem ředitelnosti, ale nejsou vhodná pro lidský organismus. Optimálně vyváženého přírodního složení se dosáhlo dlouhodobým testování ve spolupráci s týmem odborníku z Mony Znojmo. Iontové nápoje řady SPORTiont Natural mohou v neomezeném množství konzumovat všechny věkové kategorie včetně mládeže.

Pro přípravu až 24 litrů hotového nápoje. 

Balení: 1 litr + 80ml zdarma

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay