Tekutý Vitamín C 300 ml

Tekutý Vitamín C 300 ml

Tekutý Vitamín C - doplněk stravy

Kyselina askorbová neboli vitamín C je kyselina a zároveň vitamín. Patří do skupiny vitamínů rozpustných ve vodě. Organismus vitamin C potřebuje, a protože si ho nedokáže samostatně vyrobit, měli bychom ho našemu organismu pravidelně dodávat. Vitamin C v našem organismu plní ještě i jiné důležité úkoly jako je stabilizace imunity a psychiky.

Obsah balení: 300 ml

Více detailů

 


279,00 Kč vč. DPH

6032

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

Tekutý Vitamín C - doplněk stravy

Kyselina askorbová neboli vitamín C je kyselina a zároveň vitamín. Patří do skupiny vitamínů rozpustných ve vodě. Je citlivá na teplo a vysoce citlivá na oxidaci. Organismus vitamin C potřebuje, a protože si ho nedokáže samostatně vyrobit, měli bychom ho našemu organismu pravidelně dodávat.

Vitamin C v našem organismu plní ještě i jiné důležité úkoly jako je stabilizace imunity a psychiky. 

- přispívá k udržení správného fungování imunitního systému

- přispívá ke snížení vyčerpání a únavy

- zvyšuje vstřebávání železa

Obsah balení: 300 ml

Dávkování: 5 ml denně (dle přiložené odměrky). Případná usazenina je přirozená. Před použitím protřepat. Doporučujeme rozředit v 2 dl vody.

Složení: (v přepočtu na doporučenou denní dávku - 5 ml)

Vitamin C (kyselina L-askorbová) - 541 mg

Kyselina citronová (Citric acid) - 98 mg

Pomocné látky: voda, glukózo-fruktózový sirup, pomerančová aroma, pomerančová šťáva, barvivo: karoteny (beta-karoten), koncentrát šťávy z mrkve a granátového jablka.

Doplněk stravy je nevhodný pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy! Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy! Nepřekračujte doporučenou denní dávku!Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay