Francouzský kosmetický jíl - žlutý

Francouzský kosmetický jíl - žlutý je prášková zemina, která je ideální ke kosmetickým účelům. Žlutý jíl vyniká svými zvláčňujícími, čistícími a uklidňujícími účinky. Má pozitivní vliv na léčbu nejrůznějších kožních problémů jako je akne, ekzémy, záněty kůže, lupenka.

Zvláště je vhodný k ošetření smíšené a mastnější pleti.

Více detailů

 


99,00 Kč vč. DPH

4140

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

Francouzský kosmetický jíl je žlutá prášková zemina, která je ideální ke kosmetickým účelům. Žlutý jíl vyniká svými zvláčňujícími, čistícími a uklidňujícími účinky. Má pozitivní vliv na léčbu nejrůznějších kožních problémů jako je akne, ekzémy, záněty kůže, lupenka. Zvláště je vhodný k ošetření smíšené a mastnější pleti.
Žlutý jíl pochází z Francie. Tato 100% přírodní zemina se skládá z hydratovaného křemičitanu hlinitého a oxidu železa, který jílu dodává žlutou barvu. Bohatý je také na minerály jako je draslík, zinek a měď, které velice příznivě působí na lidskou pokožku. Má protizánětlivé účinky a proto pomáhá při artritidě a svalových zánětech. V kosmetickém průmyslu skvěle uplatňuje tento žlutý jíl při výrobě dekorativní kosmetiky a na pleťové masky, tělové zábaly a bahenní koupele.

V kosmetice i v léčitelství pro své mimořádné vlastnosti patří mezi nejčastěji používané jíly. Díky svým skvělým detoxikačním vlastnostem šetrně čistí pleť, zklidňuje a zlepšuje její vzhled a tím napomáhá zpomalit proces stárnutí. Využívá se k pročištění pokožky obličeje i hlavy, ke koupelím a vlasovým zábalům. Také jsou známy skvělé účinky jílu při léčbě kožních zánětů, plísní, ekzémů a lupenky.Obsah balení: 80g

 

Použití v kosmetice

Jako šampón

Díky svým čistícím vlastnostem a schopnosti pohlcovat maz, je jíl mimořádně oblíbený na mastné a znečistěné vlasy. Prášek jílu smíchejte s vodou a aplikujte na neumyté vlasy. Nechte chvíli působit a vlasy potom důkladně umyjte čistou vodou. Běžný šampón už není nutné používat, protože produkt vlasy dokonale vyčistí a odmastí. 

Jako kůra na pokožku hlavy

Jíl je mimořádně účinný i při problémech s vlasovou pokožkou. Pokud Vás trápí různé pupínky, strupy nebo vyrážky ve vlasech, vmasírujte do pokožky malé množství jílu. Po krátkém působení jej důkladně vymyjte. 

Jako maska

Je vynikající i na pokožku celého těla. Pomáhá při zánětech, svrbění a podráždění pokožky, ale i při vážnějších problémech, jako jsou kožní plísně, ekzém nebo lupenka. Ihned zastavuje svrbění a podráždění a působí hluboko v pokožce, z které vytahuje toxiny a nečistoty. U vážnějších problémů nechejte působit na pokožku několik hodin. Jíl nanášejte přímo na postižená místa.

Jako koupel

Připravte si koupel s přidáním jílu do horké vody (asi 200g) a ponořte se do koupele na 20-30 min a nechejte jíl působit.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay