Marocký kosmetický jíl Rhassoul - hnědý

Marocký hnědý jíl Rhassoul má vynikající kvalitu i vlastnosti. Pro své antibakteriální, absorbční a protizánětlivé účinky je skvělým pomocníkem při nejrůznějších problémech s pokožkou i pletí. Odstraňuje na kůži odumřelé buňky, čistí a stahuje póry, reguluje tvorbu mazu, léčí akné.

Lze jej používat  jako léčebné mýdlo, šampon nebo tělový zábal zvláště pro mastnou pleť.

Více detailů

 


126,00 Kč vč. DPH

4139

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

Marocký jíl Rhassoul má vynikající kvalitu i vlastnosti. pro své antibakteriální, absorbční a protizánětlivé účinky je skvělým pomocníkem při nejrůznějších problémech s pokožkou i pletí. Odstraňuje na kůži odumřelé buňky, čistí a stahuje póry, reguluje tvorbu mazu, léčí akné.

Lze jej používat k léčbě zvláště mastné pleti a to jako mýdlo, šampon nebo tělový zábal.

Marocký kosmetický jíl Rhassoul má světe hnědou barvu. Díky svým vynikajícím čistícím a zkrášlujícím schopnostem je považován za kosmetického krále jílů. Používá se zvláště na aknózní a ekzematickou pokožku. Pro svůj vysoký obsah minerálů (silice, magnézium, sodík, hliník, kalcium, železo) kůži výborně vyživuje a napomáhá udržovat její zdravý a pružný vzhled.

V kosmetice pro své jedinečné vlastnosti patří mezi nejčastěji používané jíly. Díky svým skvělým detoxikačním vlastnostem šetrně čistí pleť, zklidňuje a zlepšuje její vzhled a tím napomáhá zpomalit proces stárnutí. Využívá se k pročištění pokožky obličeje i hlavy, ke koupelím a vlasovým zábalům. Také jsou známy skvělé účinky jílu při léčbě kožních zánětů, plísní, ekzémů a lupenky.Obsah balení: 100g

 

Použití v kosmetice

Jako šampón

Díky svým čistícím vlastnostem a schopnosti pohlcovat maz, je jíl mimořádně oblíbený na mastné a znečistěné vlasy. Prášek jílu smíchejte s vodou a aplikujte na neumyté vlasy. Nechte chvíli působit a vlasy potom důkladně umyjte čistou vodou. Běžný šampón už není nutné používat, protože produkt vlasy dokonale vyčistí a odmastí. 

Jako kůra na pokožku hlavy

Jíl je mimořádně účinný i při problémech s vlasovou pokožkou. Pokud Vás trápí různé pupínky, strupy nebo vyrážky ve vlasech, vmasírujte do pokožky malé množství jílu. Po krátkém působení jej důkladně vymyjte. 

Jako maska

Je vynikající i na pokožku celého těla. Pomáhá při zánětech, svrbění a podráždění pokožky, ale i při vážnějších problémech, jako jsou kožní plísně, ekzém nebo lupenka. Ihned zastavuje svrbění a podráždění a působí hluboko v pokožce, z které vytahuje toxiny a nečistoty. U vážnějších problémů nechejte působit na pokožku několik hodin. Jíl nanášejte přímo na postižená místa.

Jako koupel

Připravte si koupel s přidáním jílu do horké vody (asi 200g) a ponořte se do koupele na 20-30 min a nechejte jíl působit.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay