Vitamín C - tekutý

Vitamín C - tekutý

Vitamín C je přírodním antioxidantem a podporuje obranyschopnost organismu před infekčními a virovými onemocněními. Blahodárně působí na oči, pomáhá hojení ran, stimuluje tvorbu bílých krvinek. Působí na křečové žíly, chrání před srdečním onemocněním a také před rakovinou trávícího traktu.

Obsah balení: 237 ml

Dávkování: 10 ml denně

Více detailů

 


334,00 Kč vč. DPH

3030

Dostupnost: Tento produkt není momentáně skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, si koupili také:

30 dalších výrobky ve stejné kategorii

Vitamín C je přírodním antioxidantem a podporuje obranyschopnost organismu před infekčními a virovými onemocněními. Blahodárně působí na oči, pomáhá hojení ran, stimuluje tvorbu bílých krvinek. Působí na křečové žíly, chrání před srdečním onemocněním a také před rakovinou trávícího traktu. Mluví se i o tom, že vitamín C ovlivňuje dlouhověkost. Vitamín C můžeme získat z přírodních zdrojů jako jsou pomeranče, jahody, čípky, brokolice, kapusta, rajčata, černý rybíz. Ne každý však konzumuje takové množství potravy, která tento vitamín obsahuje v dostateční dávce pro tělo. Tekutý vitamín C obsahuje šťávy z citronu a výtažek z šípku. Jsou známy jako velmi vysoký zdroj vitamínu C. Vitamín C v tekuté formě je snáze přijatelný organismem než ve formě tablet. Tento tekutý vitamín C má lahodnou chuť, které mu dodává citrónové aroma.

Vitamíny jsou organické látky, které jsou velmi důležité pro fungování lidského organismu. Nejsou sice stavební látkou ani zdrojem energie , ale jsou nevyhnutelné pro život, zdraví, růst a chod organizmu. Už v malých množstvích ovlivňují důležité metabolické procesy bílkovin, cukru a tuku a jejich nedostatek může způsobit trvalé poškození. Vitamín musí člověk přijímat v potravě ve formě provitamínů, protože , až na pár výjimek, si je tělo nedokáže samo syntetizovat. Výjimku tvoří například vitamín D, jehož tvorbu v kůži ovlivňuje slunce. Anebo vitamín K a B7 produkují v těle bakterie, které se nachází ve střevech. Provitamíny, které přijmeme potravou se v těle změní na vitamíny a následně jsou využívány v různých biochemických procesech důležitých pro správnou funkci organismu. Celkově známe 13 základních typů vitamínů a z chemického hlediska je můžeme rozdělit do dvou skupin. První skupina jsou ty vitamíny , které se rozpouštějí v tucích a tou druhou jsou vitamíny rozpustné ve vodě.

Tekutý vitamín C+ je rozpustný ve vodě. Je to jeden z vitamínů, který je nepostradatelný pro život. Jeho nedostatkem mohou vznikat různé zdravotní problémy jako je krvácení z dásně, vypadávání zubů, deprese, nespavost, padání vlasů, chudokrevnost.

Obsah balení: 237 ml

Dávkování : 10 ml denně

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

No template found for module gpwebpay